درباره صنعت پوش

به صنعت پوش خوش‌آمدید. ما یک مجموعه کارگاهی هستیم که درزمینهٔ آبکاری فلزات و رنگ کوره‌ای فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در استان البرز در شهرستان محمد شهر آغاز نموده‌ایم. خرسندیم توانسته‌ایم با پیشرفت روزافزون بر فعالیت‌های این مجموعه بیفزاییم. در ابتدای مسیر این مجموعه کار خود را با رنگ کوره‌ای آغاز نمود اما به لطف خداوند و حمایت شما عزیزان امروز توانسته‌ایم خدمات دیگری مانند: آبکاری فلزات، آبکاری آلومینیوم، آبکاری طلا، پرداخت‌کاری، آبکاری آنودایزنگ را نیز به این مجموعه اضافه نماییم

کارگاه رنگ کاری صنعت پوش مجری پوشش رنگ انواع قعطعات فلزی ( هر نوع فلزی) ، مجهز به دستگاههای پیشترفته و تمام اتوماتیک کشور ساخت المان و با ساکشن فوق العاده می باشد که توانایی پاشش یکنواخت رنگ در ضخامت های تعیین شده و عاری از هر گونه ریز گرد و … را فراهم می آورد.

این کارگاهِ مجهز با مدیریت مهندس مجتبی تکلو و اپراتورهای حرفه ای در شهرستان کرج و شهر محمد شهر تاسیس گردیده است و آماده اجرای سفارشات رنگ انواع قطعات فلزی با هر سایز و شرایطی می باشد .

بهینه سازی پلت فرم ها ، صرفه جویی در وقت و انرژی ، منابع انسانی حرفه ای و تجهیزات پیشرفته موجب افزایش کیفیت و کاهش صرف زمان و وقت اجرای پروژه ها در این کارگاه گردیده است و از همین رو اجرای پروژها با قیمت تمام شده ی مناسب و ارزان انجام و تحویل مشتریان می گردد.

افزایش رضایتمدی مشتریان در تحویل به موقع و ارزان سفارشات از اهداف این کارگاه رنگ کاری بوده که به آن رسیده است.

کارگاه صنعت پوش آماده ی انجام پروژهای  شما عزیزان در قالب بیش از۲۰ نوع رنگ به صورت مات ، براق ، سنباده ای و چکشی به بهترین نحو می باشد.

تولید کنندگان انواع قطعات فلزی در هر سایز و تعداد رنگ بر فلز ، کافیست یک بار ما را امتحان نمایید .

جهت مشاوره و سفارش می توانید با شماره تماس های زیر تماس بگیرند

 

٠٩٣۵٣٣٣۴٨۴

۰۹۱۲۵۶۸۲۵۲

 

نمونه کارهای ما را در گالری مشاهده بفرمایید